Кој е луд да пропушти нешто бесплатно и еднодневно?!

2 декември, 20120
pijana devojka

Ја помните Лејди Дајана? Одри Хепберн, Мерил Стрип…Тие не се само жени. Тие се дами. Ова се едниствениот тип жени по кои мажите тагуваат.

А сега да ги видиме големите заблуди на жените, кои мислат дека можат да бидат фатално неодоливи, а во исто време оставаат евтин и безвкусен впечаток. Се разбира тие се котираат кај мажите, зошто кој е луд да пропушти нешто евтино и еднодневно…

Доста често се среќаваат разголени стомаци, слепото подржување на модата секогаш предизвикувало смеа, особено кај машката публика и наместо привлечност се добива гадниот привкус на порното.

Пијана жена – кој не видел во својот живот таква жена дефинитивно е голем среќник од естетска гледна точка. Таа изгледа толку одбивно што мажот долго време нема да може да ја избрише морничавата слика од свеста.

Импланти – Точно дека на прв поглед изгледаат добро, но само на прв. Убавината на градите не се мери со големина. Истото се однесува и за усните … мажите за овие жени имат само една дефиниција, а таа е…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma