Кортни Кокс апстинира од секс откако се разведе?!?!?! :(((

10 февруари, 20120
"Scream 4" Los Angeles Premiere - Arrivals

Ѕвездата од “Пријатели“, Кортни Кокс откри дека нејзиниот сексуален живот е еднаков на нула откако се разведе од својот сопруг Дејвид Аркет.

Кортни Кокс во текот на своето гостување во емисијата на Хауард Стерн експлицитно објасни зошто во текот на една цела година немала секс.

“Едноставно не сум подготвена за тоа. Не сум била со друг маж после Дејвид. Ниту еден маж досега ме нема прашано да излезе со мене. Не кажувам дека не сум подготвена за мажење, но самата помисла на тоа ме прави нервозна. Не сакам ниту да излегувам. Имам сексуални потреби, но знам и начин како да ги задоволам. Знам дека е време да одам понатаму, но не ми е лесно да започнам да запознавам нови луѓе”.

Актерката објасни дека нејзината врска со сега поранешниот сопруг е многу подобра од кога било.

Сепак, покрај останатите проблеми сега ги раздвојува и Кристина Мекларти во чија што прегратка Дејвид најде утеха.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma