Кошаркарски терен претворен во прекрасна куќа

4 април, 20120
1

Погледнете ја оваа неверојатна куќа, која порано била кошаркарско игралиште. Таа сега е претворена во неверојатен простор со 5 спални, кино, и огромна кујна. Прекрасно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi