Кристина Агилера не го видела својот татко 10 години!

10 февруари, 20120
ChristinaAguilerasongPics13YERPygL1yQykM

Познатата пејачка последен пат својот татко го видела во 1999 година, а пред неколку дена изјавила дека повторно сака да стапи во контакт со него. Причината поради која Кристина се дистанцирала е физичката и психичка злоупотреба која ја претрпела од нејзиниот татко…

-Јавно зборував за тоа колку ми беше тешко, а нему тоа сигурно не му се допаднало. Меѓутоа, отворена сум за тоа повторно да стапам во контакт со него. Имам доволно години, пораснав. Можеби некогаш ќе одиме на ручек заедно, изјавила Кристина.

Пејачката пред неколку години ја раскажала својата потресна приказна за тоа како нејзиниот татко, неа и нејзината сестра  Рејчел ги злоупотребувал додека биле мали. Токму ваквиот живот ја натерал да создава музика. Нејзиниот татко Фаусто ги демантирал овие приказни , а во 2006 година пејачката ја напишала и снимила силната песна “Hurt” која, како што самата изјави, “кажува многу” …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber