Крвава семејна расправија во Охрид – охриѓанец повреден со секира

3 декември, 20120
semejna tragedija

Едно лице од Охрид е повредено во семејна расправија што се случила денеска, откако бил удрен со секира, а поради тешки повреди, итно е пренесен на на лекување на скопските Клиники, но не е во животна опасност.

Лицето, како што информираат од СВР Охрид било повредено со секира, и поради нанесените тешки телесни повреди е пренесено на натамошно лекување на скопските клиники, но е надвор од животна опасност.

Полицијата не го расчистува инцидентот и работи на расветлување на причините за семејната расправија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber