Средна плата во Македонија?!

3 декември, 20120
denari

Средна плата во Македонија била речиси 21.000 денари.

До неа логички е дојдено вака:

-Марко има 10 јаболка, Игор има 0 јаболка. Средно земено двајцата имаат по 5 јаболка.

-Директорот јаде месо, работникот компир; Средно земено тие јадат муската.

-Маја се е*е со цел град, а Наташа нема секс.Средно земено и двете се курви.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit