Куќата на Вин Дизел на четри тркала чини 1,1 милион долари

26 март, 20120
1

Ѕвездата на акционите холивудски филмови во приватниот живот сака „играчки“.

Актерот дозволил камерите да го снимат неговиот дом на тркала, кој чини 1,1 милион долари.

Актерот најчесто го користи овој дом кога е далеку од вистинскиот неподвижен дом и кога снима филмови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris