Кумановeц се снимал за време на сексот со малолетничка, а потоа се пофалил…

11 декември, 20121
слика
Кумановец ќе одговора за “производство и дистрибуција на детска порнографија“ бидејќи  тајно го снимил сексуалниот однос со малолетничка и го покажал да други лица.
Од кумановската полиција информираат дека 27-годишниот М.Д. во јуни по поставувањето на дигитален фотоапарат во својот дом ја викал својата 16 годишна девојка и сограѓанка  на гости.
Тој тајно го снимил нивниот сексуален однос, а од кога малолетничката ја прекинала врската, снимениот материјал М.Д. го покажал на две малолетни лица.
Против него полицијата ќе поднесе соодветна кривична пријава.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber