Меган Фокс очекува бебе?!

1 април, 20120
u89

Американската актерка Меган Фокс и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин го очекуваат своето прво дете, јавија американските медиуми.

За актерката ова е прва бременост, додека Грин има 10 годишен син од предходната девојка Ванеса Марсил.

Двојката  наводно несакале да го соопштат ова пред новинарите, а медиумите дознале од извор близок на Фокс и Грин.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi