Модерните пролетни панталони

4 април, 20120
0

Тесните панталони во свежи бои и со цветни принтови се основната модна тенденција оваа пролет. Модерните бои за оваа сезона се жолто, зелено, розово, портокалово, црвено и др. Актерката Џесика Алба беше дадена за пример од модните критичари како ѕвезда, кој дефинитивно ги применува и следи сите тенденции за сезонава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/