На децата за Божиќ им дале да гледаат гола танчерка на шипка!

27 декември, 20120

Видеото од една божиќна забава во холандското село Олст овие денови стана вистински хит на социјалните друштвани мрежи, благодарение на една необична сцена…

Всушност, организаторите смислиле несекојдневен настан и и дозволиле на голата “Баба Мразица” да изведе точка околу шипка додека децата будно ја следеле програмата.

Интересно, иако родителите во салата останале збунети од непримерната содржина, никој не реагирал бурно како што тоа би било случај во многу други средини.

Покрај тоа, во локалниот дневен весник новинар известил за инцидентот, за настапот на танчерката околу шипка и дури и посветил неколку зборови и нагласил дека децата биле воодушевени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber