Надал уринира во резервоарот од автомобилот!

9 февруари, 20120
h79

Шпанците лути и ќе ја тужат француската телевизија, бидејќи го навредила нивниот тенисер откако прикажале краток анимиран филм со Надал во главна улога.

Во ова видео Надал е прикажан како „допинг ѕвезда“, брзо вози додека го брка полиција и уринира во резервоарот од автомобилот.

Шпанската тенисерска федерација реши да ја тужи француската телевизија поради навредливото видео, додавајќи дека шпанските спортисти не победуваат случајно.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2qUxcmH595s

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma