Најновото од Victoria`s Secret

8 април, 20120
9

Ова е последната мартовска колекција на познатиот бренд представена од светски познатиот ангел Адриана Лима.  Кога станува збор за сексапил и уникатна долна облека на сите ни е добро познато дека Викторија Сикрет е брендот што го диктира трендот и тенденциите во оваа област. Колекцијата е во свежи пролетни и летни бои, едноставни модели, а на вас останува само да изберете кој е вистинскиот модел за вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi