Хајди Клум во прегратките на друг човек!?

7 април, 20120
heidi-klum-582

Само неколку месеци по брачниот хаос, Хајди Клум е повторно заљубена!

Среќникот со кој убавата Хајди Клум беше видена е нејзините колеги од жирито “Germany’s Next Top Model”, Томас Хajo.

Хајди и Томас беа забележани во еден ресторан во кој Томас ја хранеше убавата манекенка, а во “меѓувреме“ ја гледаше во очите и нежно ја галеше по образите. Прекасно 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi