Scarlett Johansson – секси е и кога се тепа :)))

7 април, 20120
v239935p0

Објавен е трејлерот на филмот “Avenger” со Black Widow во главната улога.

Филмот “Avenger” е базиран на истоимениот стрип серија, во која се собрани суперхероите Captain America, Iron Man, Hulk, Thor и многу други, во кои играат Samuel L. Jackson, Clark Gregg, Chris Hemsworth, Chris Evans, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Mark Ruffalo и се разбира Scarlett Johansson.

Кон крајот на минатата година беше објавен првиот трејлер на филмот, а сега и “главниот” – во кој Scarlett Johansson во “мал” црн фустан ги тепа “лошите момци” … и тоа додека е врзана за стол.

Погледнете J

httpv://www.youtube.com/watch?v=1OJqPJRjHkE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/