Северина прошета низ Белград :)))

7 април, 20120
kako-se-relaksira-severina-4

Вучковиќ беше фотографирана во главен град на Србија прв пат откако пред два месеца во Сплит го роди синот Александар.

Северина Вучковиќ беше во Белград, а папараците за прв пат ја фотографираа два месеци откако го роди син Александар! Пејачката, бебето и Милан Поповиќ беа сместени во неговиот стан на Врачар, а Северина беше фотографирана кога излегуваше од кафичот што неодамна и го поклони нејзиниот сопруг.

Можеме да кажеме дека Севе се нема многу променето после бременоста, освен што високите потпетици ги замени со удобни патики. Во тесните фармерки покажа дека нејзината линија е речиси иста како и пред бременоста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma