Незаборавен одмор со стил

21 декември, 20120
1

На луксузниот Titanic Beach Hotel секогаш ве очекува топло добредојде…

Titanic Beach Hotel се наоѓа на совршена локација, поседува приватна бела песочна лагуна која е опкружена со спектакуларно опремени градини, базени и тераси. Овој all-inclusive хотел со 5 ѕвезди нуди разновидност на внатрешни и надворешни акривности, извонредна забава, спортски активности, спактакуларен базен, како и 608 климатизирани соби за гости, апартмани и семејни соби со модерни содржини. Ова е место каде што се спојуваат ладната вода на Црвеното Море со топло египетско гостопримство и така здружени создаваат спомени кои тешко се забораваат. За незаборавен одмор или бизнис патување овој хотел е вистинско место, со оглед дека е одалечен 8 километри од аеродромот Хургада.

Лоби бар, интернет кафе, дискотека, базен и бар на плажа, три главни ресторани со all inclusive оброци, голем базен со сончева тераса, аква парк, детски базен…се само некои од содржините кои ги нуди хотелот. Лежалките и чадорите на базенот и на плажата се вклучени. Спортските објекти во хотелот вклучувајќи и фитнес, тенис, мини-голф, фудбал, клуб за деца (4-12 години) и игралиште. Тука се наоѓаат секако и салоните за убавина, трговски центар, медицински услуги, конференциски сали, продавници, банки…

Titanic Beach Hotel нуди високи стандарди на услуга и комфор, па со самото тоа ветува извонредно искуство!

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

NEZABORAVAN ODMOR SA STILOM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber