Никој не може да ја замени…што мислите за новата Кери Бредшо!?!?

3 април, 20120
news_24272

Иако велат дека и е адекватна замена, постојат и критичари кои веруваат дека “само една е Кери Бредшо”!

Чевли, бунди, “крпички“ беа резервирани за Сара Џесика Паркер, која на сите им е добро позната од култната серија “Сексот и Градот”.

Сега на нејзиното место дојде многу помлада девојка, Ен Софи Роб, кој скокна во нејзините “Manolo Blahnik” чевли, и шеташе по улиците на Њујорк, како што некогаш правеше Сара.

Се прашуваме, дали е воопшто возможно таа или која било друга млада актерка може да ја замени брилијантната Џесика Паркер?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi