Разгалената Тамара повторно провоцира: Погледнете ги моите скапоцени парчиња!!!!

3 април, 20120
tamara-eklston

Тамара Еклстон ги покажа своите “скапоцени парчиња”. 60.000 евра има потрошено само за чанти, а тоа е почеток…

Богатата наследничка ја отвори вратата на својот дом и покажа што се треба да има една милијардерка во нејзиниот плакар.

Нејзината колекција на Hermes чанти вреди 60.000 евра и има посебно место во 53 милиони вредниот замок. Заедно со импресивната колекција на скапи чанти, богатата наследничка може да се пофали и со 100 пара чевли од познатиот бренд Louboutin и низа на фустани од голем број на познати дизајнери, како што се Chanel, Dior…. Тамара Еклтон е горда на сите свои работи и ги нарекува “моите деца”. Страшно 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi