“Total Recall” по втор пат!!!

3 април, 20120
v239486p0

Објавен е трејлерот за новата верзија на научно-фантастичната класика “Total Recall”.

Римејк на филмот од 1990 година во кој главната улога ја играше Arnold Schwarzenegger зборува за реалноста и сеќавањaтa, a е инспириран од кратката приказна на Philip Kindred Dick, во кој сега играат Colin Farrell, Kate Beckinsale и Jessica Biel.

Филмот “Total Recall” зборува за Douglas Quaid, работник во фабрика, кој “оди на одмор” на Марс. Таму тој открива дека неговите сеќавања од минатото се избришани и дека тој всушност е агент.

Погледнете го трејлерот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DMoRnHyuBZg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/