Шерил Кол….опасноооо секси :)))

3 април, 20120
CherylCole

Секси пејачка Шерил Кол неодамна во Лос Анџелес сними нов спот, во кој покрај своите гласовни и танцувачки способности ќе го покаже и одлично обликуваното тело и одличната смисла за мода.

Шерил во нејзиното ново видео ќе биде облечена според последните модни трендови од оваа пролет – неонски бои, големи цветни мотиви и леопард отпечатоци, а се “врати“ и на бујната фризура со шишки кои одлично и одговараат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/