Од Коко видовме многу, но на ова никој не се надеваше!

28 ноември, 20120
koko

Коко одлучила на обожавателите да не им остави простор за имагинација и објавила фотографија на која се гледа – речиси сè!

“Оваа фотографија би можела да биде премногу жешка за Twitter за Titty Tuesday…Затоа не морате да дојдете да го гледате мојот настап во ‘Peepshow’”, објавила Коко на својот Твитер профил.

А каде тоа можат да дојдат да ја видат Коко во ова ултра-секси издание? Коко неодамна ја заменила бремената поранешна зајачица Холи Медисон и станала домакинка на популарното секси шоу ‘Peepshow’ во Лас Вегас. Во ова шоу девојките изведуваат стриптиз и провокативен танц, а се е сместено во Planet Hollywood Resort & Casino.

Со оглед на тоа дека во шоуто на себе нема речиси ништо, Коко многу сериозно ја сфатила грижата за својот изглед и одлучила почесто да вежба! На Твитер објавила и провокативна фотографија на која се гледа дека вежба со личен тренер.

“Вежбам со Томас и се обидувам да го зачувам својот задник во одлична форма. Лентите за вежбање се одлични!”, ентузијастички напишала Коко.

Сигурни сме дека кој и да се најде во близина, нема да пропушти прилика да ја види Коко во најпредизвикувачкото издание досега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit