Орално задоволила наставник за да ја поправи оценката на нејзиниот син

28 ноември, 20120
oralen-seks2
Србинка со цел да ја поправи оценката на својот син прифатила орално да го задоволи неговиот наставник. Но, дури откако го сторила тоа, наставникот и кажал дека всушнот тој не му предава на нејзиниот син, туку неговиот колега, пишува српски Телеграф.
Мајката, која била злоставена од наставникот се уште не го пријавила случајот во полиција,од страв при откривање на нејзиниот идентитет за да не се  посрамоти себе и својот син, ученик во основно училиште во белградската општина Чукарица.
Таа за целиот настан се доверила на родителите на соученик на синот.
“Кога насамо се сретнала со наставникот, тој побарал од неа орално да го задоволи. Таа прво одбила да го стори тоа, но тој ја убедил дека може многу да му помогне на нејзиниот син, кој имал слаби оценки. Немајќи друг избор, таа прифатила, но од кога го сторила тој, наставникот и кажал дека тој не му предава, туку неговиот колега“, изјавиле родителите за Телеграф.
Директорката на основното училиште е во шок и изјавила дека не е запознаена со случајот, но ќе спроведе истарага.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit