Одлично се носи со титулата – најпосакувано тело во Холивуд!

29 јануари, 20120
јло

Пејачката Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека и на 42 години има тело на кое треба да и завидуваат многу помлади колешки.


Убавата Џенифер Лопез го открила нејзиниот шарм додека позирала пред објективот на познатиот фотограф Марио Тестин во Мајами. Пејачката била “облечена” во бел костим за капење кој уште повеќе ги нагласува нејзините совршени облини.
Ѕвездата била во одлично расположение иако шоуто Американски идол во кој е една од членовите на жирито, имаше рекорден пад на гледаност.


Џенифер по разводот со Марк Ентони се фрлила на работа, па така во нејзиниот распоред има многу малку простор за да издише. По обврските со Американскиот идол. Џенифер почнува да го снима продолжението на Q’Viva шоу кое го снима со поранешниот сопруг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma