Отровна змија каснала човек за тестиси! :)))

17 февруари, 20120
145526

Џексон Скот (29) го каснала тигреста змија отровница за тестисите, а тој едвај преживеал, бидејќи пријателот одбил да го исцица отровот.

Британецот Џексон Скот (29), едвај преживеал додека бил на престојот во Тасманија, откако го каснала змија отровница за тестисите, а неговиот најдобар другар одбил да му го исцица отровот.

Змијата го каснала Скот навечер, кога тој излегол да уринира.

„Веднаш истрчав во куќата и го повикав пријателот. Срцето ми чукаше забрзано и почнав да халуцинирам. Род несакаше да ми го исцица отровот, и веднаш побрза да ме однесе до болница каде ми дадоа противотров“, изјавил Скот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma