По три неуспешни обиди за брак, на Џенифер Лопез и дојде памет! Нема да ја повтори истата грашка :)))

1 февруари, 20120
Jennifer Lopez Departs New York With Casper Smart

Џенифер Лопез изјавила дека не е сигурна дали некогаш ќе се омажи повторно. 42 – годишната пејачка веќе три пати била во брак. Од поранешниот сопруг Марк Ентони со кој има две деца се разведе минатата година, а во моментов е во врска со 24 – годишниот Каспер Смарт.

На прашањето дали сака да се омажи со нејзиниот моментален дечко, пајачката одговорила дека не знае, дека е премногу рано да се разговара на таа тема и дека не е сигурна дали некогаш воопшто повторно ќе се омажи.

Иако нивниот брак заврши, пејачката изјавила дека сеуште постои силна врска помеѓу неа и Марк Ентони:”Марк и јас бевме пријатели пред венчавката. Со години бевме добри пријатели и се сакавме еден со друг. Имаме деца заедно и тој и понатаму ќе остане во мојот живот. Секогаш ќе биде тука”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber