Погледнете што може оваа жена да направи на 86 години!!!

30 март, 20120
Погледнете што може оваа жена да направи на 86 години!!!

И покрај нејзините години Џоан Куас е во одлична физичка кондиција.

Со своите 86 години таа е кралица на гимнастиката. Кога ќе видите дека оваа старица знае да прави приуети, салта ќе помислте дека има 20 години. Џоан е германска гиманстичарка, а ги воодушеви сите коио присуствуваа на нетперварот во Cottbus.

httpv://www.youtube.com/watch?v=W2bOED5LzZw

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi