Зошто го прекина Цеца својот концерт во Франкфурт?!

30 март, 20120
news_24053

Цеца го прекина својот прв настап во Франкфурт, бидејќи организаторите не успеаа да ги исполнат сите нејзини барања. Тоа ја разлути и веднаш си отиде од сцената.

– Еве, драги мои, ова го фрлија на сцена, овие конфети. Ако паднам, немојте да се смеете! – изјави Цеца минатата сабота во Франкфурт на своето прво појавување после притворот.

Цеца од организаторите на концертот бараше да не се пуштаат димни ефекти и конфети, но тие не ја сфатија сериозно.

Само што излезе пејачката на сцена, беа фрлени конфети, кои можат да бидат сериозен проблем за дама во високи потпетици.

Поради тоа, реагираше Александар Милиќ Мили, наредувајќи некој од персоналот да дојде и да ја исчисти сценaта, за Цеца да може да се движи нормално.

Делот во кој Цеца има проблем со конфети можете да го видите во 18:44 од снимката:

httpv://www.youtube.com/watch?v=_t_IDYAHy9E

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/