Познатиот комичар Трејси Морган итно е префрлен во болница!

23 јануари, 20120
трејси

Морган(43) примил една награда на церемонијата, одржал говор со кој ја изразил својата благодарност, а потоа се онесвестил пред салата, пренесуваат американските таблоиди.

Комичарот кој веќе седум сезони ичествува во емисијата “Saturday Night Live”, и игра во серијата “30 Rock”, всушност е дијабетичар и има направено трансплантација на бубрег пред една година.

Од болницата е соопштено дека неговиот организам не се пронајдени ниту алкохол ниту дрога, но не е објането заошто му се слошило, ниту каква е ноеговата моментална состојба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma