Познатите позираат за Мартин Шулер

27 март, 20120
nas

Мартин Шулер дефинитивно е најкреативниот фотограф кога станува збор за познатите. Неговите дела се лесно препознатливи – тој ги става познатите личности во необични и комични ситуации и ги фотографира. Погледнете ја неговата најнова и навистина интересна колекција:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/