Прекрасниот дом од стакло на дизајнерката Diane Von Furstenberg

3 април, 20120
nu

Diane Von Furstenberg е позната модна дизајнерка, која има талент и за архитектура.

Нема кој не влегол во нејзиниот дом од стакло лоциран во Њујорк, а не бил воодушевен.

Погледнете како изгледа:

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/