Преубава преобразба на магацин во стан

8 мај, 20120
1

Погледнете ја оваа прекрасна преобразба извршена од страна на компанијата RTEdgar. Станот е лоциран во прекрасниот Мелбурн. Убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi