Првите фотки од новата куќа на Брук Милер

24 март, 20120
2

Брук Милер поранешната сопруга на Чарли Шин сакаше да избега од животот во Холивуд и затоа ја купи оваа прекрасна куќа каде ќе живее со своите деца. Куќата има пет спални соби, осум баљо, прекрасен двор, сала за вежбање, кино и што уште не.

Милер го купила домот од поранепната спајс девојка, Мел Б, наводно за 3 милиони долари.

 

 

 

Brooke Mueller’s New House

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris