Ријана потроши 150.000 долари за портрет од Мерлин Монро!

30 јануари, 20120
rihanna

Пејачката Ријана потрошила дури 150.000 долари за ново уметничко дело во својот дом. Се работи за портрет на познатата Мерлин Монро направен од Swarovski кристали. Портретот е тежок околу 80 килограми и има 65.000 кристали, а изработен е од страна на уметникот Клер Милнер. Пријателите на Ријана коментираат дека таа често се идентификува со трагичната Холувудска дива.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma