Салма Хајек и на 45 години е вистинска секс бомба!

26 јануари, 20120
salma hayek

Актерката Салма Хајек се појавила во Париз во Прада музеј каде ги воодушевила присутните со чипкан фустан кој ја истакнувал нејзината фигура. Оваа 45 – годишна актерка изгледа неверојатно за свои години.

Хајек важи за позната личност за која не е врзан ниту еден скандал ниту желба за испади. Актерката со мексиканско потекло внимателно ја градеше кариерата, а сега е најактивна во ангажманите за анимирани филмови и нивната промоција низ целиот свет.

Најпосакуваната актерка во Холивуд е омежена и има едно дете, а активно ги промовира и кремите за анти-стареење.

Во фустанот од чипка со малку подлабоко деколте, појас околу половината и црни високи потпетици и бујна коса настрана од лицето, Салма изгледа подобро од било кога.

Хајек, исто така давала и изјави во кои отворено се противи на промовирањето на слаби девојки како моделите низ целиот свет, како и употребата на Ботокс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber