Самобендисаниот Николас Кејџ: Секси сум, знам!

1 февруари, 20120
v232452p0

Слушнете како актерот “мртов сериозен” го рецитира текстот на песната “Sexy and I know it”.

Николас Кејџ гостуваше во утринската програма на радио “Kapitol FM” и одговараше на прашањата од публиката.

Еден од слушателите, кој беше директно вклучен во емисијата имаше необична “музичка желба” – актерот да го рецитира текстот на песната “Sexy and I know it” од групата LMFAO.

Слушнете ја верзијата на Кејџ и оригиналот. 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=oQGA-Nq9Lu4

httpv://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma