Се истепале поранешниот и сегашниот дечко на Хали Бери

23 ноември, 20120
halle-berry

Поранешното момче и вереникот на оскаровката Хали Бери, неодамна се степале очигледно се степале за убавата актерка. Епилог од тепачката: на едниот му се скршени неколку ребра, а на другиот раката!

Инцидентот се случил кога поранешното момче на Бери, Габриел Обри ја оставал ќерка си кај Бери за Денот на благодарноста. Вереникот на Хали излегол да ја пречека малата Нал. Мажите почнале да се расправаат, а потоа и да се тепаат.

И двајцата по тепачката завршија со скршеници – вереникот на оскаровката има скршена рака, а поранешното момче скршени ребра.

Обри како иницијатор на расправијата бил уапсен и ќе му биде судено поради инцидентот. Засега му е одредена забрана за приоѓање на Бери, нејзиниот вереник и на детето.

Бери неодамна го изгуби судскиот процес на кој бараше со четиригодишната ќерка да се преселат кај вереникот Оливие Мартинез. Поранешното момче на Бери, Габриел Обри, татко на ќерката на оскаровката, изјави дека оваа физичка диистанца ќе влијае на нивниот однос. Судот се согласи и не дозволи преселба на детето.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber