Се развел од жена му бидејќи не му донела пиво! :)))

3 јануари, 20120
blisstree-beer

Еден црногорец решил да стави крај на својот брак откако сопругата одбила да му донесе чаша пиво.

Еден постар црногорец, по повеќе децениски брак одлучил да ја остави жената откако таа одбила да му донесе пиво кое тој и го побарал.

Според подгоричките вести, станува збор за постар брачен пар. Имено, сопругот побарал да се напие чаша пиво и ја замолил сопругата да му донесе, но таа го одбила неговото барање.

Мажот наводно неможел да премине преку оваа „непослушност“ на жената и поднел барање за развод.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber