Седумгодишен супер херој, прави склекови на шишиња! :)))

27 јануари, 20120
Седумгодишен супер херој, прави склекови на шишиња! :)))

Giuliano Stroe веќе со години е познат како најсилното дете во светот. Неверојатно е што се може ова дете да направи.

Малиот од Романија теретана посетува од својата втора година, а светот го запозна во 2010 година.

Погледнете што прави супер детето:

httpv://www.youtube.com/watch?v=cq7Q3inNV6g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma