Секс пози во кои тој доминира

30 март, 20120
0

Во овие неколку пози партнерот има целосна контрола над сексуалниот акт и ако се чувствувате добро во пози каде целата работа останува за партнерот, тогаш овие пози се токму за вас! Во овие пози Г точката е добро поставена за стимулација од страна на пенисот. Ако проникнувањето е тешко, може да го подигнете само задникот нагоре, при што ќе биде удобно за партнерот да влегува полесно. Една од позите, во кои жената е легната на стомак, е совршена за анално проникнување. Не е лошо понекогаш, ние жените само да се опуштиме и да ја почувствуваме длабоко во себе машката моќ, нели? Особено после напорен работен ден, едно вакво опуштање нема да ни дојде лошо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber