Селена Гомез и Џастин Бибер уживаат во романтичните денови!

6 април, 20120
article-2125895-127C3F51000005DC-504_634x868

Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер и неговата девојка, американската пејачка и актерка Селена Гомез, уживаат во романтичните денови.

Фотографите ги уловиле откако го напуштиле локалниот ресторан, а судејќи според фотографиите, нивната врска цвета.

Двојката искористиле прилика да се забавуваат за време на паузата од снимањето на новите песни на Џастин, и претходниот ден го искористиле за пикник.

Во врска се од 2010 година, а со неколку компликации сепак успеале да останат заедно и овие денови уживаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma