Селена Гомез….принцеза во пастелни бои :)))

23 јануари, 20120
SelenaPastelneNijanse

Прекрасната пејачка Селена Гомез, настапи на добротворниот концерт “NO WEBSITE” во поженствен “outfit“. Симпатичната бринета се одлучи за комбинација на меки пастелни бои кои ќе бидат голем хит следната пролет, така што носеше долго бледо розово здолниште во комбинација со бела маица, како и неочекуван детаљ избра бледо пурпурни чевли. За нејзиниот изглед да не биде премногу “нежен”, преку маицата имаше ставен долг ѓердан со голем сребрен привезок, кој додаде елемент на рок.

Селена неодамна го сними спотот за песната “Hit the lights”! Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma