Шарлиз Терон: Пушењето ми создава многу проблеми!

28 март, 20120
1

На снимањето на филмот “Прометеј” во режија на Ридл Скот, главната актерка Шарлиз Терон морала да трча во свемирски костим.

Кога ја ставила на себе целата опрема која ја носат астронаутите и почнала да трча, оскаровката зажалила што не ги оставила цигарите и и било жал што не поминувала повеќе време во теретана.

“Сфатив дека кондициски сум многу слаба кога почнав да трчам, а не ми помогна ни тоа што Ридл постојано повтроуваше трчај, трчај”, раскажала актерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi