Шерил Кол му пееше на Ешли…“Толку те сакав, а тебе баш те заболе к*р за тоа“ :(((

1 април, 20120
cherylcfefolgdsgdretwitterbndu625

Шерил Кол сеуште не го има преболено својот поранешен сопруг Ешли Кол. Откако ја изневери, го остави, но му се враќаше со надеж дека ќе се промени. Бидејќи фудбалерот не можеше да се откаже од старите навики, Шерил одлучи да стави крај на љубовната приказна.

Таа му посвети песна од нејзиниот нов албум. Песната “Screw You” зборува за нивната врска. “Какви сé ’сра*а’ направив за вас, затоа што те сакав. Толку те сакав, а тебе баш те заболе к*р за сé”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/