Со нож во стомакот живеел девет години

1 декември, 20120
nihat-cevik

Градежникот Нихат Чевик од провинција во близина на градот Едрене во западна Турција, неодамна претрпел повреда на работното место и испратен е на итно тестирање во болницата во Истанбул.

Таму му бил направен рендгенски преглед, со кој во внатрешноста на долниот дел од стомакот  пронајден е нож со кој е прободен за време на физички напад  на една свадба во 2003 година во неговото родно место.

“Сознанието дека девет години живеел со нож во стомакот ме шокираше и почувствував само страв и трепет”, изјавл Чевик во соопштението на агенцијата Анадолија.

На Чевик со оперативен зафат ќе му биде отстрането страното тело од абдоменот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit