Сораја ја “почести” и Јужна Африка!

6 декември, 20120
playboysu2012_620

Старлетата дојде и до насловната страна на јужноафриканското издание на “Плејбој”.

Сораја Вучелиќ ја краси насловната страна на новиот број на “Плејбој” изданието за Јужна Африка.

На официјалниот Твитер профил на јужноафриканскиот “Плејбој” објавен е линк до онлајн верзијата на декемвриското издание, а насловната ја краси старлетата Сораја.

Вучелиќ на својот Твитер профил гордо објавила дека Јужна Африка е осма земја која има чест да ја види на насловната на “Плејбој” и додала дека фотографијата која е на оваа насловна е истата која неодамна била изложена во галеријата во Белград на изложбата “Тело како уметничко дело”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit