Сораја направила уште една естетска операција?!

2 декември, 20120
soraja

Сара Вучелиќ – Сораја направила трета естетска операција на носот!

Иако оваа операција е речиси рутинска , српската старлета побарала да ја помине ноќта во болницата во Загреб, каде бил извршен зафатот. Целата операција ја чинела 1.500 евра, а над неа цела ноќ внимавале доктори и медицински сестри.

Штом се вратила дома, на пријателите на Фејзбук им се пофалила со новата операција и го најавила следното: “Ќе го извадам и ова што го вградив во устата Не ми паѓа на памет повторно да одам под нож”, вели таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit