Татко монструм! Во тоалет ја држел ќерка му цели девет години! :(((

23 јануари, 20120
137308

Палестинец од градот Каликилиј на западниот брег ја држел својата ќерка во тоалетот од семејната куќа девет години. Полицијата вчера ја спасила 20 годишната девојка, а таткото монструм бил уапсен.

Палестинската полиција реагирала откако добила повик дека девојката подолго време била заробена вокуќата. Кога полицијата стигнала до куќата се слушале извици за помош. Полицијата влегла во куќата, а предходно таткото одбивал да отвори вратата од тоалетот. Потоа тој физички бил спречен и полицијата насилно ја отворила вратата. Во тоалетот се н аоѓала н еговата ќерка, а во просторијата имало душек и чаршаф.

Полицијата навела дека девојката била изгладнета и на себе имала стара облека. Таткото признал дека ќерката ја држел затворена од нејзината 11-та година, а како причина зошто ја затворил ги навел недоразбирањата кои се случувале во семејството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma