Вештачки трепки за посебен новогодишен изглед

31 декември, 20120
trepki

Најпосебната ноќ во годината одбележете ја со екстравагантни трепки. Најлудата ноќ во годината е се поблиску. За да го оправдаме нејзиното значење често пати сме во состојба да експериментираме со изгледот без обѕир дали се работи за облеката, фризурата или шминката.

Зашто оваа година да не пробате да се истакнете со необичен детаљ на очите.???

Вештачките трепки имаат моќ да ја оживеат и наједноставаната комбинација на облека и фризура. Изборот на вештачки трепки е неверојатно раскошен. На вас останува само да ги искомбинирата со некое интересно парче облека. Бидете креативни и додадете малку поголема индивидуалноста за време на новогодишната ноќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber