Видео: Човекот кој нема страв додека смртта му е пред лице!

7 февруари, 20120
yh7

Младиот човек Енди Луис (24) од Сан Франциско оди по јаже кое е оптегнато помеѓу две карпи и тоа му секојдневна забава, а  најчесто тоа го прави без никаква заштитна опрема и го ризикува својот живот.

Енди како екстремен спортист, изјавил дека  е толку самоуверен што нема трошка страв, а на социјалните мрежи стана вистински хит неговото видео каде тој без никаква заштита се забавува на 30 метри висина.

Погледнете:

httpv://www.youtube.com/watch?v=EdHqmnB-NNc

httpv://www.youtube.com/watch?v=diA6sFnPDi8

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma